Tekli Masa Bayrağı

Tekli Masa Bayrağı

Masa Bayrağı Özellikleri

 Saten Kumaş
 Ön-Arka Çift Kumaş
 Renkli Baskı
 Krom Taşıyıcı
 15x22,5cm Ebatlarında

Masa Bayrağı Hakkında

Masa bayrakları özellikle; kamu kuruluşları, belediyeler, oteller, şirketler ve dernekler tarafından kullanılmaktadır. Masa bayraklarına genellikle logo bastırılır ve şirketler, dernekler, kuruluşlar çalışma masalarında, toplantı masalarında ya da fuar, tanıtım gibi etkinliklerde bayrakları kullanırlar. Yönetici masalarında da sıklıkla masa bayrakları bulunur, yöneticilerin önemli görüşmelerinde masa bayrakları kurumsallık göstergesi olur, aynı zamanda şirketlerin yer aldığı ya da çalıştığı ülkelerin bayrakları da bastırılarak kullanılır.

Masa bayraklarının standart ölçüsü 15 x 22,5 cm'dir. Malzeme olarak çift kat saten kumaş kullanılır ve genellikle çift taraflı baskı yapılır. Masa bayrağı direkleri isteğe göre; tekli, ikili olarak yapılabilmektedir.

Online matbaa onlinebastir.com'dan, baskılı masa bayrağı ve kırlangıç bayrak siparişi verebilirsiniz. İstemiş olduğunuz masa bayrağı baskı özelliklerini seçmeniz yeterlidir.

Masa Bayrağı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Masa bayrağı fiyatları istemiş olduğunuz ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle, sipariş vermeden önce istediğiniz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olun.

 Masa bayrağı tasarımında yer alacak logonuzu yüksek çözünürlüklü olarak kullanın.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 79,00TL
  • KDV Hariç: 79,00TL

Seçenekler: