Tek Yön Kabartma Laklı Kartvizit

Tek Yön Kabartma Laklı Kartvizit

Kartvizit Özellikleri

 Çok renkli baskı imkanı
 Ön yüzeyinde kabartma lak uygulanır.
 Arka yüzeyinde baskı yoktur.
 350 gr. Kuşe Kağıda basılır.
 Ebat olarak 84x52mm dir.
 Kartvizitin ön ve arka yüzeyi mat selefonludur.

Kartvizit Hakkında

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir.

Bireysel ve kurumsal firmaların kartvizit ihtiyaçlarını giderebilecekleri en kolay ve hızlı yöntem ise online kartvizit siparişi vermek. www.onlinebastir.com üzerinden pratik bir şekilde gerçekleşen bu alışveriş için tasarımınızın hazır olması halinde tek yapmanız gereken, elinizde hazır olan kartvizit tasarımını sistem üzerinden bize iletmek. Merak etmeyin eğer ki hazır tasarıma sahip değilseniz www.onlinebastir.com size çok uygun fiyatlar karşılığında tasarım hizmeti de sunmaktadır. (Eğer ki hazır tasarımınız yoksa, siparişi verdikten sonra ilgili ekip arkadaşlarımız size ulaşarak yardımcı olacaklardır.) Organize matbaa tecrübesi ile profesyonel bir şekilde hazırlanan kartvizitleriniz için başka hiçbir şey düşünmenize gerek yok. Çünkü www.onlinebastir.com online matbaa hizmeti hem ekonomik hem kaliteli hem de hızlı bir çözüm sunar. www.onlinebastir.com'da kartvizit fiyatları da oldukça ekonomik.

Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

  •  Kartvizit tasarımınızın farklı olmasına özen gösterin. Öne çıkan bir tasarımla rakipleriniz arasından kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.
  •  Şirket logonuza kartvizitlerde mutlaka yer verin.
  •  Kartvizit örneklerini inceleyerek tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atın. Birçok yeni fikrin kafanızda canlandığına tanık olacaksınız.
  •  Kartvizit tasarımına geçmeden önce hangi renklere yer vereceğinizi belirleyin. Logonuzdaki renkleri kullanırsanız göze daha hoş görünecektir.
  •  Temel iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğuna emin olun. Firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres bilgileri bir kartvizit için en temel öğelerdir.
  •  Kartvizit bilgileri arasına kişisel LinkedIn hesabınızın linkini de ekleyebilirsiniz. Bu sayede, profesyonel sosyal ağdaki bağlantılarınızı artıracak ve mail dışında kişisel bir iletişim kanalı sunmuş olacaksınız. Tabii ki LinkedIn hesabınızı güncellemeyi de ihmal etmeyin.
  •  Firmanızın kurumsal sosyal medya hesaplarının bilgilerine de kartvizitlerde yer verebilirsiniz. Eğer Twitter ve Facebook gibi sürekli kullandığınız online iletişim mecraları varsa, logolarıyla birlikte sade bir bilgi olarak geçebilirsiniz. Böylece yeni tanıştığınız kişiler firmanızla her zaman iletişim halinde kalabilirler.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 75,00TL
  • KDV Hariç: 75,00TL

Seçenekler: