Tek Renk Baskılı Antetli Kağıt

Tek Renk Baskılı Antetli Kağıt

Antetli Kağıt Özellikleri

 Tek Renk Baskı
 80 gr. 1. Hamur Kağıt
 21 x 29.7cm Ebatlarında

Antetli Kağıt Hakkında

Profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken antetli kağıt kullanır. Şirket logosunu, iletişim bilgilerini kapsayan antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir. Sadece şirket dışı yazışmalarınızda değil, antetli kağıdı şirket içinde, departmanlar arası iletişimde de kullanabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir imaj çizmenize yardımcı olur.

Antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

onlinebastir.com, tüm kurumsal ofis ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Organize matbaa standartlarıyla basılan antetli kağıtlarınız, resmi yazışmalarınıza uygun bir kalitede olur. Antetli kağıt bastırırken, 3 farklı baskı seçeneğiniz bulunmaktadır. A4 kağıt ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur kağıt ile hazırlanır.

Antetli kağıt bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

  •  Antetli kağıt, firmanızın resmi yazışmalarda kullanacağı özel bir kağıttır. Bu yüzden, tasarımını oluştururken bu ciddiyeti yansıtmaya özen gösterin.

  •  Antetli kağıtta firma logonuz, adres ve diğer iletişim bilgilerinizin eksiksiz olması gerekmektedir. Baskıdan önce bu bilgileri tekrar gözden geçirmeniz, olası yanlışlıkların önüne geçmenizi sağlar.

  •  Firma logonuzu, sayfanın üst kısımda, sol veya sağa hizalı olarak kullanabilirsiniz.

  •  İletişim bilgilerinizi yazmak için en uygun alan sayfanın en alt kısmında bulunan bölümdür. Adres ve telefon gibi bilgileriniz bu kısımda yer almalıdır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 100,00TL
  • KDV Hariç: 100,00TL

Seçenekler: