Parlak Selefonlu Cepli Dosya

Parlak Selefonlu Cepli Dosya

Cepli Dosya Özellikleri

 Ön yüzeyinde çok renkli baskı
 280 gr. Amerikan Bristol Kağıt
 22x31cm Ebatlarında
 Ön yüzeyine parlak selefon uygulanmaktadır.

Cepli Dosya Hakkında

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.

Cepli dosyalar, tüm promosyon malzemelerinizi tek bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sözleşmeler, dosyalar ve sunum materyallerinizi taşımak için de uygun bir araçtır. Şirket logonuzun ve iletişim bilgilerinizin yazılı olduğu cepli dosya baskıları, bu özelliği sayesinde, siz işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımanıza yardımcı olur. Böylelikle toplantı ve görüşmelerde siz hiçbir çaba göstermeden kendi reklam malzemenizi de yanınızda götürmüş olursunuz.

Organize matbaa kalitesiyle hizmet veren onlinebastir.com, firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal kırtasiye baskı hizmetleri için yanınızdadır. Hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacağınız online matbaa sistemimizde, cepli dosya siparişi oluşturmanız oldukça kolay ve pratiktir çünkü onlinebastir.com’un yenilikçi sistemi sayesinde matbaaya gitmenize gerek kalmadan, tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Cepli dosya bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

  •  onlinebastir.com’da cepli dosyalarınıza önlü arkalı olarak baskı yapabilirsiniz. İleteceğiniz tasarım dosyasında her iki yüzün tasarımlarının da yer aldığından emin olun.

  •  Cepli dosya baskınızda kurum logo ve iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin.

  •  Örnek cepli dosya tasarımlarını incelemek, oluşturacağınız tasarım için size ilham verir.

  •  Sade fakat etkileyici bir tasarım, dosyalarınızın daha çok dikkat çekmesine yardımcı olur.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 600,00TL
  • KDV Hariç: 600,00TL

Seçenekler: