Özel Kesim Magnet

Özel Kesim Magnet

Magnet Özellikleri

 Renkli Baskı
 47x67mm Ebat
 40 Mikron Magnet
 Özel Kesim

Magnet Baskı Hakkında

Markanızın en kısa özeti olan logo ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olması, markanızın akıllarda yer etmesi yolunda önemli bir adımdır. Söz konusu görünürlüğü sağlamanın ve iletişim bilgilerinizi müşterilerinizle kolayca paylaşmanın en klasik ve etkili yollarından biri de magnet bastırmaktır. Özellikle mutfaklarda, buzdolapları ve davlumbaz gibi metal eşyaların üzerine yapıştırılan bu magnetler sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama derdi tamamen bitmiş olur.

Magnet baskı siparişi konusunda işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, onlinebastir.com üzerinden siparişinizi online olarak vererek, hem zamandan, hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

Magnet Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 Magnet seçimini yaparken öncelikle oval ya da özel magnet seçeneklerinden birini belirtmeniz gerekir. Tasarımınıza göre oval ya da daha farklı bir tasarıma sahipseniz özel seçeneğini seçebilirsiniz.

 Bastırmak istediğiniz magnet tipini seçtikten sonra, magnetin üzerinde yer almasını istediğiniz metin / telefon numarası veya adres gibi içeriklerin, kolay okunur bir font kullanarak yazıldığından emin olun. Ayrıca, tasarım dökümanınıza ekleyeceğiniz bu içeriklerin gereğinden fazla uzun olmaması, magnetlerinizin amacına ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 100,00TL
  • KDV Hariç: 100,00TL

Seçenekler: