Örümcek Stand Nedir?

Yazar yonetici 16/01/2018 0 Yorumlar

Örümcek Stand kolay taşınabilir bez çantalı alüminyum çubuklardan oluşan hazır display stant çeşidine örümcek stant denir. Adı daha çok dış görselin arkasında kalan çubuklardan oluşan ağ görünümünden esinlenerek ortaya çıkmıştır.

Örümcek Standın ön tarafına dijital baskı yapılır. İstenilirse öndeki görsel değiştirilebilir. Örümcek masalar iç taraftan raflı olarak imal edilir.

Bir çantaya kolayca sığan örümcek standlar ile hem kolay taşınır hem de sunumlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz hatta satışlarınızda istenilen performansı yakalayabilirsiniz.

Oval ve düz olarak imal edilebilen örümcek stand çantaları normal çanta veya masaya çevrilebilen hardcase çanta olarak iki ayrı modelde üretilir. Tanıtım programlarının vazgeçilmezi olan örümcek stand çeşitlerimizi görmek daha detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Örümcek Stand Fiyatları

Son siyasi ve ekonomik durumlar piyasalarda ciddi fiyat dalgalanmalarına sebep oluyor. Ülkemizde ticari alış verişler daha çok dolar endeksli gittiği için günlük kur değişimleri piyasada fiyatların da değişmesine yol açıyor. Bu yüzden şirketler, mağazalar, avm’ler, fiyat konusunda sık sık değişikliğe gitmek zorunda kalıyorlar. Bu ürünlerden biri olan örümcek stand fiyatları da zaman göre değişiklik gösteriyor. Gün içinde döviz kurlarının değişmesiyle fiyatlarda da değişim oluyor. Ürünlerimizin güncel fiyatlarını öğrenmek için bizimle görüşmenizde yarar var.

onlinebastir.com piyasaya yeni bir soluk olması açısından örümcek stand fiyatlarında dikkate değer oranda indirime gitmiştir.