Karton Çanta

Karton Çanta

Karton Çanta Özellikleri

 Renkli Baskı
 230 Gr. Bristol Kağıt
 Parlak veya Mat Selefon Seçeneği
 İp Kulplu

Karton Çanta Hakkında

Karton çantalar, kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.

Karton çantalar, tüm promosyon malzemelerinizi tek bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sözleşmeler, dosyalar ve sunum materyallerinizi taşımak için de uygun bir araçtır. Şirket logonuzun ve iletişim bilgilerinizin yazılı olduğu karton çanta baskıları, bu özelliği sayesinde, siz işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımanıza yardımcı olur. Böylelikle toplantı ve görüşmelerde siz hiçbir çaba göstermeden kendi reklam malzemenizi de yanınızda götürmüş olursunuz.

Organize matbaa kalitesiyle hizmet veren onlinebastir.com, firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal kırtasiye baskı hizmetleri için yanınızdadır. Hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacağınız online matbaa sistemimizde, karton çanta siparişi oluşturmanız oldukça kolay ve pratiktir çünkü onlinebastir.com’un yenilikçi sistemi sayesinde matbaaya gitmenize gerek kalmadan, tüm işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 1.000,00TL
  • KDV Hariç: 1.000,00TL

Seçenekler: