Islak Mendil

Islak Mendil

Islak Mendil Özellikleri

 6x8cm, 6x10cm, 7x10cm veya 7x12cm Ebatlarında
 Avrupa Kalite Standartlarında Üretim
 Dış Yüzeyi Kuşe, Dublex Beyaz yada Alüminyum Gümüştür.
 Dove, Fantastik, Limon, R.Man kokuları bulunmaktadır.
 En Az 10.000 Adet Üretilir.

Islak Mendil Hakkında

Promosyon ürünlerinin etkileri küçük gibi gözükse de, firmanızın tanıtımı için oldukça önemli bir yer teşkil ederler. Özellikle restoran, büfe ve otobüs firmalarının hizmet alanlarında sıklıkla başvurduğu bir promosyon ürünü olan ıslak mendil, müşterilerle uzun süreli bir iletişim kurulmasına imkan sağlar.

Baskılı ıslak mendil ve kolonyalı mendil, müşterilerinizin sadece sizden hizmet aldıkları sırada faydalandıkları ürünler değildir. Sonrasında, günlük hayata devam ederken de kullanılabilen bir ürün olması sebebiyle, kurumunuzla uzun süreli ilişki kurulmasına yardımcı olur. Kolaylıkla paylaşılan ve elden ele gezme özelliği de eklenince, potansiyel müşterilerinize de ulaşma ve yeni kişilerle temas kurma imkanı tanır.

Online matbaa hizmeti sunan onlinebastir.com, firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm promosyon ürünlerinde organize matbaa kalitesiyle sizlere yardımcı olur. Site üzerinden tasarımınızı iletip, ürün özelliklerini seçtikten sonra bir tıkla siparişinizi oluşturursunuz. Logolu ıslak mendil baskılarınızda oluşturacağınız siparişlerde, farklı ebat seçeneklerinden kurumunuza en uygun olanını seçebilirsiniz. Online ıslak mendil siparişinizi hemen verin, onlinebastir.com’un kaliteli ve hızlı hizmetinden faydalanın.

Islak Mendil Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

  •  Islak mendil veya kolonyalı mendil baskılarınızda firma logonuza mutlaka yer verin.
  •  Baskılı tasarım yapmanız durumunda, firma logonuzla birlikte temel iletişim bilgilerinizi de kağıt tasarımınıza ekleyin. Böylelikle potansiyel müşterilerinize sizinle irtibata geçme imkanı tanımış olursunuz.
  •  Baskıda yer alacak olan iletişim bilgileriniz arasında web sitenizin adresini de ekleyin. Online iletişim için bir fırsat yaratmış olacaksınız.
  •  Baskılı tasarımlarda kullanacağınız renklerin, kurumsal kimliğinize uygun çizgilerde ilerlediğinden emin olun.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 500,00TL
  • KDV Hariç: 500,00TL

Seçenekler: