Tanıtım Standı

Tanıtım Standı

Tanıtım Standı Özellikleri

 Dijital Baskı
 Plastik Malzeme
 Taşıma Çantası

Tanıtım Standı Hakkında

Tanıtım stantları fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, siyasi partilerin seçim çalışmalarında, halka açık alanlarda ürün veya hizmetleriniz hakkında bilgi vermek ya da ürün tanıtmak için kullanılabilecek tanıtım malzemelerinin genel adıdır. Ham maddesi plastik olan malzemeden üretilmiş olup baskılı olarak sunum ve tanıtım aktivitelerinde kullanılan bir üründür. İstediğiniz yere rahatlıkla çekip götürebileceğiniz tekerlekli bir çantası vardır.

Oval tanıtım standı ve köşeli tanıtım standı olmak üzere Tanıtım stantlarının iki çeşidi vardır. En ekonomik masa çeşidi olup çok basit bir şekilde kurulur. Tekerlekleri sayesinde bir yerden bir yere rahatlıkla taşınabilir. Ham madde olarak plastikten üretildiği için gayet hafif olup taşıması gayet kolay ve rahattır. Tanıtım stantlarının baskı alanına istediğiniz renk ve desende dijital baskı yapılabilir. Hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz görseli üzerine yapıştırabilirsiniz.

Bu ürünle gösterişli ve dikkat çekici bir görsellik sayesinde müşterilerinize görsel bir şölen sunma imkanınız olur. Ayrıca kendi alanı üzerinde reklam yapma fırsatı elde etmiş olursunuz.

Oval, kare ve panset masa gibi çeşitleri mevcuttur.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 300,00TL
  • KDV Hariç: 300,00TL

Seçenekler: