A5 Tutkallı Bloknot (50'lik Cilt)

A5 Tutkallı Bloknot (50'lik Cilt)

Tutkallı Bloknot Özellikleri

 A5 Ebat
 Tek renk baskı
 Üstten tutkallı
 Alttan destek kartonlu
 50 sayfalık cilt

Tutkallı Bloknot Hakkında

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun hala çevremizde bloknot kullanan o kadar çok insan görüyoruz ki bunun vazgeçilmesi zor bir alışkanlık olduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanım kolaylığı hem de taşınma konusundaki rahatlığı ile Tutkallı Bloknotun müşterilerinizin çok işine yarayacak bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Bloknotların kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu bloknotlar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler. Bu da firmanıza standart reklam yöntemlerinden daha fazla avantaj sağlar. Ofis içi kullanımlarda ise müşterilerinizin sürekli gözü önünde kalarak sizden daha fazla alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Bloknot gibi promosyon ürünleri markanızın sürekli olarak müşterilerinizin sizi hatırlamasına ve müşterilerinizle aranızdaki bağın kuvvetlenmesine sebep olur. Bu da birçok firmanın çok yüksek bütçeler harcayarak elde etmeye çalıştığı bir şeydir.

UcuzBastır’nın online matbaa ayrıcalıkları ile en kaliteli Tutkallı Bloknotlarınızı bastırabilir. Bu kalite ile de bu promosyon kampanyanızdan en yüksek dönüşleri alabilirsiniz.

Tutkallı Bloknot Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  •  Tutkallı Bloknot baskılarında A4 (21x29.7cm) ve A5 (14.8x21cm) olmak üzere iki boyut kullanır. Hangi boyuta seçeceğiniz konusunda müşterilerinizin kullanım alanlarını dikkate almanızda fayda var. Yine de tavsiyemiz A4 ve A5 baskıyı da yaptırarak seçimi müşterinize bırakmanız.
  •  Tasarımınızın şık ve sade olması müşterilerinizin bloknotlarınızı yanlarında taşımaları için onları teşvik edecektir.
  •  Bloknot tasarımınız içerisinde potansiyel müşterilerin size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerine de yer vermeyi unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 100,00TL
  • KDV Hariç: 100,00TL

Seçenekler: