A3 Çift Yön Tek Kırımlı Broşür

A3 Çift Yön Tek Kırımlı Broşür

Broşür Özellikleri

 Çok Renkli Baskı
 150 gr. Kuşe Kağıt
 29.7 x 42cm Ebatlarında 


Broşür Hakkında

Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. 50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor.

Broşür fiyatları onlinebastir.com'da oldukça ekonomik. A3 broşürA4  broşür,  A5 broşür ve A7 broşür ebatlarından birini tercih ederek siparişi tamamlayabilir ve siz de online broşür hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tasarımınız yoksa bile dert etmeyin. onlinebastir.com üzerinden siparişinizi gerçekleştirdikten sonra ilgili personellerimiz sizinle irtibata geçerek uygun fiyatlarla grafik konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Üstelik pratik, hızlı ve oldukça ekonomik! onlinebastir.com online matbaa üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmenin farkını göreceksiniz. 

Broşür Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Broşür bastırma aşamasına geçmeden önce tasarımınızı tekrar gözden geçirmeniz, hatta üçüncü kişilere göstererek fikir almanız, gözden kaçabilecek ufak hataları önceden fark etmenize olanak sağlar.

  •  Tasarımınızda az cümleyle daha fazla şey ifade etmeye çalışın. Vurgulu bir dil kullanmanız daha etkili olacaktır.
  •  Broşürde yalnızca sözel anlatımın değil, görsel anlatımın gücünden de faydalanın. Şemalar, resim ve fotoğraflar mesajınızın daha akılda kalıcı olmasına yardımcı olur.
  •  Broşürde iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin.
  •  Uzun paragraflara yerine, bazen maddeleyerek yapılan anlatımlar daha fazla ilgi çeker. Ne kadar az ve öz bilgi verirseniz, okunma oranı artacaktır.
  •  Renk seçimlerinizde dikkatli olun. Parlak ve canlı renklerin daha dikkat çekici olduğu doğrudur ancak renkler arasındaki uyum, bir broşürün okunur kılınmasında çok daha önemlidir.
  •  Broşürde, potansiyel müşterilerinize, onlara ne değer katabileceğinizden bahsedin. Müşteriye doğrudan yapılan hitabet daha etkileyici olacaktır.
  •  Kapağın, müşterilerinizle ilk tanışma noktası olduğunu göz önünde bulundurarak, kapağınızda broşürün geri kalanını okutma isteği yaratacak görsel ve sloganlar kullanın.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 320,00TL
  • KDV Hariç: 320,00TL

Seçenekler: