70x200cm Kırlangıç Bayrak

70x200cm Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak Özellikleri

 Saten Kumaş
 Tek Yön Baskı
 Renkli Dijital Baskı
 Bayrak İçi Plastik Çubuk
 Asma İpi

Kırlangıç Bayrak Hakkında

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar. Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler.

Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Kırlangıç bayrak bastırmak isterseniz, online matbaa hizmeti veren onlinebastir.com üzerinden istediğiniz ürün özelliklerini ve adedi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Kırlangıç bayrak fiyatları istediğiniz ürün özelliklerine ve adede göre değişkenlik gösterecektir.

Kırlangıç Bayrak/ Flama Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Sipariş vermeden önce istemiş olduğunuz ürün özelliklerini (ebat, adet) doğru olarak seçtiğinizden emin olunuz.

 Baskısı yapılacak olan kırlangıç bayrak tasarımınızı markanızı en doğru anlatacak şekilde yapmaya ve logonuzda dahil tasarımınızı yüksek çözünürlüklü olarak hazırlamaya özen gösterin.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 209,00TL
  • KDV Hariç: 209,00TL

Seçenekler: