50x70cm Branda (Vinil)

50x70cm Branda (Vinil)

Branda Özellikleri

 440 Gr. Avrupa Vinil
 Dijital Baskı
 50x70cm Ebatlarında

Branda Hakkında

Branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır.

onlinebastir.com'dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 440 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır. Farklı ebat seçenekleri olan branda baskılar asımları kolay olması için 4 kenarına kuş gözü çakılarak yapılmaktadır. Dış mekan koşullarında daha dayanıklı olması için farklı dikim özellikleri de bulunmaktadır. onlinebastir.com'un online ve organize matbaa hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz.

Branda Baskı Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat belirlemeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir.

 Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek dikiş özelliklerine göre seçin.

 Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir.

 Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 19,00TL
  • KDV Hariç: 19,00TL

Seçenekler: