50x70cm Afiş-Poster

50x70cm Afiş-Poster

Afiş Özellikleri

 Renkli Baskı
 115 Gr. Parlak Kuşe Kağıt
 Baskı Süresi 1-3 iş günü
 Arka yüzünde baskı yoktur.
 Ebat 50x70cm
 Baskıda %1-5 arası fire verebilir.

Afiş Hakkında

Afişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz afiş baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar. Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur. 

Afişler, kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip olan firmalar, organize matbaa kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.

onlinebastir.com üzerinden online olarak afiş baskı siparişlerinizi vermeniz ise oldukça kolay. Online matbaa hizmetinden faydalanmak için ardından istediğiniz afiş boyutunu seçmeniz yeterli. Parlak kuşe kağıda yapılmış kaliteli bir baskıyla hızlıca elinize ulaşan afişleriniz için izleyeceğiniz en ekonomik yöntemi sunan onlinebastir.com, online afiş çalışmalarınız için profesyonel kadrosuyla her zaman yardımcınız olur. 

Afiş Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

  •  Reklam amaçlı kullanacağınız afişlerin tasarımı, en az içerisinde yer alan metinler kadar önemlidir. Çarpıcı öğelere yer vermeniz, her gün büyük kalabalıkların geçip gittiği sokaklarda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. 
  •  Afiş üzerindeki mesajların algılanabilir olması için, belli bir mesafeden de okunabilir olması gerekir. Font seçerken bu durumu göz önünde bulundurun. 
  •  Eğer büyük boy bir afiş tasarlamayı düşünüyorsanız, kullanacağınız görsellerin çözünürlüklerinin de yüksek olmasına dikkat edin. Kaliteli bir baskı elde edebilmek için yüksek çözünürlüklü görseller ya da vektörel imajlara yer verebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 340,00TL
  • KDV Hariç: 340,00TL

Seçenekler: