Küp Bloknot

Küp Bloknot

Küp Bloknot Özellikleri

 8 x 8 x 5cm Ebatlarında
 Kutu Dış Yüzeyi Renkli Baskı
 İç Yapraklar Tek Renk Baskılı
 500 Adet İç Yaprak

Küp Bloknot Hakkında

Ofis masanızın olmazsa olmazı küp bloknotlar, birçok konuda hayat kurtarıcı bir görev üstleniyorlar. 500 adet yaprak küp bloknotlar, telefonla konuşurken acil bir not almanız gerektiğinde, masanızda kendinize hatırlatma notu bırakmak istediğinizde ve benzer birçok farklı durumda işinize yarayacak. onlinebastir.com’da miktarına göre farklılık gösteren küp bloknot fiyatlarını görebilirsiniz.

Her sektörün en temel ofis masası ihtiyaçlarının başında gelen küp bloknotlar, etraflarındaki karton kutu sayesinde dağılmadan, bir arada durabiliyor. Karton yuvası, küp bloknotlarınızı taşımak istediğiniz zaman, üzerlerini örten bir kapağa dönüşebiliyor. Böylece taşırken bloknotlar çantanıza dağılmıyor.

Geleneksel matbaa çizgisini koruyan ve aynı zamanda da yeni nesil online matbaa özelliklerine sahip onlinebastir.com’da küp bloknotlarda, şirketinizin logo ve sloganlarına da yer verebiliyorsunuz. Standard küp bloknot ölçülerinden şaşmayan onlinebastir.com’dan siparişlerinizi verip, en az 7 iş günü içinde adresinizden teslim alabilirsiniz. Ofis hayatınızı kolaylaştıracak küp bloknot siparişi verirken, çabuk tüketildiklerini unutmadan hareket etmelisiniz. Buna göre belirleyeceğiniz miktar, uzun süre ihtiyacınızı giderecektir.

Küp bloknot siparişi verirken dikkat etmeniz gerekenler:

  •  Küp bloknotların üzerinde yazmasını istediğiniz logo ve slogan benzeri isteklerinizi, tasarım dosyalarında doğru bir şekilde düzenlemeye dikkat etmelisiniz.
  •  İhtiyaç duyduğunuz adedi doğru hesaplamalısınız. Eksik veya fazla sipariş vererek hata yapmayın.
  •  Küp bloknotlarınızın üzerinde yazacak bilgiyi dikkatlice kontrol etmelisiniz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 1.650,00TL
  • KDV Hariç: 1.650,00TL

Seçenekler: