35x50cm Ayaklı Reklam Panosu

35x50cm Ayaklı Reklam Panosu

Ayaklı Reklam Panosu Özellikleri

 Dijital Baskı
 3mm Forex
 Katlanabilir Ayak
 35x50cm Ebatlarında

Ayaklı Reklam Panosu Hakkında

Ayaklı Reklam Panoları markanızın pazarlama mesajlarını verebilmek için kullanılabilecek en etkili yollardan biridir. İç ve dış mekanlarda her tür mesajınızı kolaylıkla aktarabileceğiniz bu pazarlama ürünü hem görünürlüğünüzü hem de karlılığınızı arttırabilir.

Ayaklı Reklam Panosunda kullanım alanına göre değişiklik gösteren boyut seçenekleri mevcuttur. 20x30cm35x50cm50x70cm70x100cm seçenekleri ile her mekânda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Örneğin, mağaza/ofis içerisinde kullanılacak bir ayaklı reklam panosu için 20x30cm boyutunu tercih ederken, etkinlik/fuar için 70x100cm boyutunu kullanabilirsiniz.

Bu ürünün en önemli avantajı insanlara daha net ve çarpıcı görüntüyü verebilmesidir. Ayaklı Reklam Panosu baskısında basım kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle onlinebastir.com’un online matbaa avantajları ile en kaliteli ürüne en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayaklı Reklam Panosu Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  •  Ayaklı Reklam Panosu tasarımınızı tercih ettiğiniz boyut ve kullanım alanına göre özelleştirmelisiniz. Örneğin, 20x30cm boyutunda bir panoya koyacağınız bilgilerin sayısını daha az tutmalı, yazıların boyutunu okunaklı olacak şekilde ayarlamalısınız.
  •  Tasarımınızda iletişim bilgilerinize yer vermenizde fayda var. Böyle potansiyel müşterileriniz de size kolaylıkla ulaşabilirler.
  •  Tasarımınızı göz önünde bulundurarak görünüm seçiminizi en doğru şekilde yapmalısınız.
  •  Tasarımlarınızı ölçülere uygun formatta yaptığınızdan emin olun.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 39,00TL
  • KDV Hariç: 39,00TL

Seçenekler: