1.Hamur Amerikan Servis (Renkli)

1.Hamur Amerikan Servis (Renkli)

Kağıt Amerikan Servis Baskı Özellikleri

 35x50cm Ebat
 Renkli Baskı
 80 gr. 1. Hamur Kağıt

Kağıt Amerikan Servis Baskı Hakkında

Temiz, pratik ve zaman kazandırıcı! Amerikan servislerin sahip olduğu bu özellikler, hem restoran ve kafelerin hem de evlerin sofralarında vazgeçilmez bir unsuru olmasını sağlıyor. Baskılı Amerikan servisleri sayesinde renk renk, çeşit çeşit tasarımlarla süslenen masalar, yemeklere renk katıyor. Sadece bununla da kalmıyor, masa üstünde biriken kırıntı ve lekelerin bir çırpıda temizlenmesine olanak sağlıyor.

Kurumunuz için Amerikan servis baskı hazırlatmanız, zamandan tasarruf yapmanız ve temiz bir görünüm elde etmenizin yanında, kurum imajınızın yansıtılması için de önemlidir. Müşteriyle kurduğunuz ilk temaslardan biri olan kağıt Amerikan servisler, doğru bir tasarımla kalıcı bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. onlinebastir.com’un organize matbaa profesyonelliğiyle basılan servisler, aynı zamanda da ekonomik bir çözüm sunar.

onlinebastir.com üzerinden istediğiniz baskı türünü, kağıt türünü ve baskı adedini seçerek, Amerikan servis siparişinizi verebilirsiniz.

Amerikan servis bastırmadan önce nelere dikkat etmeli?

  •  Amerikan servisler, müşteriyle temas ettiğiniz ilk noktadır. Estetik ve yaratıcı bir tasarım ilgi çekmenizi sağlayacaktır.

  •  Yemeğin başından sonuna kadar masada kalacak olan Amerikan servislerinizde, şirket logonuza ve iletişim bilgilerinize yer verin. Böylelikle misafirlerinizin aklında kalıcı bir imajınız oluşur.

  •  Kurumsal kimliğinizi Amerikan servislerinizde de yansıtın. Bütüncül bir pazarlama için her iletişim kanalınızda uyumlu bir imaj çizmeniz önem taşır.

  •  Amerikan servislerin ebatlarını seçerken, üzerine yerleştireceğiniz masaların boyutlarını da göz önünde bulundurun. Fazla büyük veya fazla küçük kağıtlardan kaçının.

  •  Merak uyandıran bir tasarım, Amerikan servislerinizin daha çok ilgi görmesini sağlayacaktır. Çarpıcı cümle ve kurumsal kimliğinize uygun sloganlarda dikkatleri üzerinize çekebilir, müşterilerinize akılda kalıcı mesajlar verebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • 600,00TL
  • KDV Hariç: 600,00TL

Seçenekler: